Sukces - Piast futsal

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualnosci
TABELA
Sukces futsalowego Piasta!
ZAWODNICY
2017.03.24
Maciej Mizgajski i Michał Widuch – zawodnicy Piasta Gliwice – w najbliższą niedzielę (26 marca) zameldują się na zgrupowaniu reprezentacji Polski seniorów w Futsalu.

Na koniec tego zgrupowania, które potrwa z przerwami trzy tygodnie, w Elblągu zostanie rozegrany turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy. Po raz pierwszy w krótkiej historii futsalowej drużyny Piasta w meczach o tak wysoką stawkę mogą zagrać zawodnicy naszego klubu. Zarówno Maciej Mizgajski jak i Michał Widuch w ostatnich meczach towarzyskich występowali regularnie. Mizgajski natomiast ma już na swoim koncie występy w tak ważnych meczach, ale było to jeszcze w barwach GAF Gliwice. Teraz obaj będą w biało-czerwonych barwach reprezentować Piasta Gliwice. To nie jedyne piastowskie akcenty. Masażystą reprezentacji Polski jest Joachim Faber – członek sztabu szkoleniowego Piasta Gliwice.

Zgrupowanie rozpocznie się w niedzielę – 26 marca w Koszalinie. Na początek kadra sprawdzi się w towarzyskim meczu z Białorusią. Polacy z tą ekipą zagrają 30 marca o godz. 18.00, a turniej eliminacyjny zostanie rozegrany 8 – 11 kwietnia w Elblągu. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Serbia (8 kwietnia), potem zespół trenera Biangi zmierzy się z Mołdawią (9 kwietnia), a na koniec z mistrzami Europy – Hiszpanią (11 kwietnia).
11     Przemysław Dewucki
7       Taras Tarasovych
6       Michał Cygnarowski
6       Robert Satora
6       Tomasz Starowicz
SPONSORZY
                                                                                                                                                                                 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego