Futsaliści Piasta - Piast futsal

Przejdź do treści

Menu główne:

aktualnosci
TABELA
Futsaliści Piasta inaugurują
ZAWODNICY
2017.10.06

Już w najbliższą sobotę - 7 października w hali przy ul Jasnej 31 futsaliści Piasta meczem z beniaminkiem Futsal Ekstraklasy  - Słoneczny Stok Białystok zainaugurują sezon przed własną publicznością. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 18:00.  
W pierwszej kolejce, która została rozegrana w miniony weekend gliwiczanie wysoko, bo 6:0 pokonali AZS UG Gdańsk. Ten wynik wywindował podopiecznych Klaudiusza Hirscha na fotel lidera.

- Zagraliśmy bardzo dobrze całe spotkanie, ale w pierwszej połowie zabrakło nam spokoju. W przerwie mówiliśmy właśnie o tym, żeby trochę opanować emocje i to przyniosło skutek po przerwie – tak skomentował wygraną trener futsalistów Piasta.
Bramki w tym pierwszym meczu strzelali: Coutinho, Dewucki i Mnochy.

Wydaje się, że w sobotę poprzeczka zostanie zawieszona wyżej. Białostoczanie w pierwszym swoim meczu zremisowali bowiem z aktualnym wicemistrzem Polski – Gattą Zduńska Wola 5:5, pokazując, że w futsal potrafią grać i strzelać gole. To jednak zapowiada nam bardzo interesujące widowisko. Zapraszamy wszystkich - wstęp na mecz jest wolny, ale trzeba przed spotkaniem odebrać bezpłatne wejściówki w recepcji hali przy ul Jasnej 31.
11     Przemysław Dewucki
7       Taras Tarasovych
6       Michał Cygnarowski
6       Robert Satora
6       Tomasz Starowicz
SPONSORZY
                                                                                                                                                                                 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego